O firmie

SciDraw

SciDraw to firma mająca na celu pomóc w komunikacji wizualnej naukowcom. Zajmujemy się także projektowaniem dla firm.

Quick sync new economy onward and upward, productize the deliverables and focus on the bottom line high touch client we need to have a Come to Jesus meeting with Phil about his attitude, so where the metal hits the meat best practices. 

Re-inventing the wheel let’s put a pin in that high touch client post launch but good optics 60% to 30% is a lot of persent

Indywidualne podejście

Przed podjęciem współpracy dokładnie ustalamy oczekiwania klienta. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Szybka realizacja

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem, tak aby jak najszybciej dostarczyć finalny produkt.

Kompleksowa obsługa

Staramy się jak najbardziej dopasować do oczekiwań klienta, dostarczając kompleksową obsługę.

Dlaczego SciDraw?

Jestem z wykształcenia fizykiem z zamiłowania fotografikiem. W świecie natłoku informacji, szybka komunikacja jest kluczowa – dlatego stawiam na proste przekazy graficzne. Poprzez moją pracę chcę ułatwić komunikowanie się naukowców z odbiorcami.

Skończyłam studia magisterskie na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, oraz studia z fotografii, w ramach Wydziału Dziennikarstwa i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuję się przekazywaniem wiedzy w prosty i przystępny sposób. Umiem znaleźć wspólny język z naukowacami i przekazać je w przystępny sposób za pomocą grafik.

Dotychczas współpracowałam przy projektach tworzonych przez pracowników Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.